خرید کتاب 24 بزرگترین تامین کننده کتاب در ایران

کتاب جز از کل

10 کتاب پرفروش ایران در سال 98 + کد تخفیف

10 کتاب پرفروش ایران در سال 98

 

به پایان سال 1398 نزدیک میشویم ، میرویم که باهم پرفروش ترین کتاب های امسال را بررسی و اعلام کنیم.

ممکن است برخی از کتابها در سال 1398 پرفروش ترین باشند

و همچنین تا سال ها بعد هم همینطور باقی بمانند

 

راهنمای کد تخفیف در انتهای مقاله درج شده است.

 

1- کتاب ملت عشق

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

رمان ملت عشق،رمانی است که موضوع آن به قرن هفتم بر می‌گردد، اما تکنیک قوی و ساختار درست که نویسنده از آن بهره جسته است. از همان آغاز داستان خواننده متوجه می‌شود که نویسنده از دو زاویه دید استفاده کرده است شاید چنانچه از یک زاویه دید استفاده می‌کرد،و یا اگر از زاویه دیدهای بیشتری استفاده می کرد اثر ضعیف تر و یا خواننده سردرگم می شد. اللا در حال سخن می گوید و دیگری عزیز از قرن هفتم صحبت می کند. هر دو بن مایه عشق دارند و هر دو رنجور یکی از زندگی حال بی عشق خسته و دیگری از نشناختن عشق توسط مردم هر دو دربه در به دنبال عشق.اینجاست که فرق بسیار عمیقی میان این نوشته با برخی رمانهای عاشقانه ی سراسر توهم داخلی روبرو می شویم.شخصا بعد از خواندن این اثر حسرت خوردم چرا این نگاه زیبا به ذهن نویسندگان توانمند ما نرسیده است.در پایان می توانم این را بگویم که بهترین سخن را خود نویسنده در ابتدای کتاب می زند که “به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق خود به تنهایی دنیائی‌ست عشق یا درست در میانش هست، در آتشش یا بیرونش هستی، در حسرتش.”

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D985D984D8AA_D8B9D8B4D982.jpg

پرفروش ترین کتاب سال 1398 کتاب ملت عشق میباشد ، این کتاب اثری جاودانه از الیف شافاک نویسنده ترکیه – فرانسوی میباشد که در ایران توسط ارسلان فصیحی در سال 1389 ترجمه شد و بعد از گذشت سالها در سال 1394 بلاخره مجوز چاپ گرفت و توسط انتشارات ققنوس منتشر شد.

خرید کتاب ملت عشق

 

2- کتاب اثر مرکب

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

کمتر کتابی مانند اثر مرکب روی خوانندگانی که به فکر رشد و تغییر بوده اند اثر گذاشته است. دارن هاردی در این کتاب یک مفهوم ساده را با ده ها مثال و با زبانی شیوا بیان کرده و از هر گونه تکلف دوری کرده است. برای من خواندن کتاب اثر مرکب نقطه عطفی در زندگی بود.

اگر از آن دسته افرادی هستید که نمیخواهید برای موفق شدن قدم های کوچکی بردارید و ان را بی فایده میدانید خواندن این کتاب را به شما توصیه میکنم. با مطالعه این کتاب خواهید دید که انجام مداوم کارهای کوچک و علی رغم اینکه زمان انرژی اندکی از شما میگیرد چگونه میتواند در دراز مدت نتایج بزرگ و شگفت انگیزی به دنبال داشته باشد. بعد از مطالعه این کتاب دیدگاه تان نسبت به فعالیت های روزمره دستخوش تغییر میشود.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D8AFD8A7D8B1D986_D987D8A7D8B1D8AFDB8C_D8A7D8ABD8B1_D985D8B1DAA9D8A8.jpg

یکی از کتاب های درجه یک در زمینه تغییر فردی و حرکت به سوی موفقیت این اثر جاودانه دارن هاردی میباشد که توسط مجموعه خلاقیت با مشارکت محمد مهدی ربانی مدیر مسئول مجله خلاقیت و مالک سایت ویدان صورت گرفت و در ایران انتشار یافت . آنتونی رابینز چهره سرشناس و نویسنده کتاب های موفقیت در این کتاب پیشگفتار داشته است که باعث افزایش چشم گیر فروش این کتاب شده است.

خرید کتاب اثر مرکب

 

 

3-  کتاب خودت باش دختر

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

-این کتاب با زبان ساده و روان، مسائل بغرنج زندگی انسانی رو که هر کس ممکنه باهاش درگیر شه همراه با راه حلش ارائه می کنه.
مثلا برای من نحوه ی کمک گرفتن از بقیه خیلی موثر بود. یا نحوه برخورد با آسیب هایی که از پدر یا مادر در کودکی دیده اید. در کل کتابیه که حتما باید خونده بشه.

-کتاب فوق العاده کاربردی و مفید بود و به مسائلی اشاره کرده  که تقریبا هر خانومی تو زندگیش با اونا ممکنه مواجه بشه بخصوص راه کار هایی ک اخر هر قسمت برای حل اون مشکل نوشته شده خیلی خوب بودن و اگه این دخترا کتابو تو سن پایین تر مثلا دوران مدرسه مطالعه کنند میتونه در مدیریت کردن زندگیشون و اهدافشون کمکشون کنه.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D8AED988D8AFD8AA_D8A8D8A7D8B4_D8AFD8AED8AAD8B1.jpg

کتاب خودت باش دختر از پرفروش ترین های آمازون و نیویورک تایمز در سال 2018 بوده است و همچنین این کتاب توانسته در ایران فروش بسیار خوبی برای خود رقم بزند این کتاب نوشته ریچل هالیس میباشد که توسط هدیه جامعی  ترجمه شده است و انتشارات کوله پشتی ناشر آن بوده که تا چاپ پانزدهم هم رسیده است.

خرید کتاب خودت باش دختر

 

4- کتاب خودت را به فنا نده

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

همونطور که بدن ما روزانه به ویتامین نیاز داره، ذهن ما هم به ویتامین مثبت نیاز داره که با ویروس های منفی مثل بدبینی، منفی بافی، نا امیدی، قربانی بودن و الی آخر، محدود و ضعیف نشه. این کتاب ویتامین قدرتمندی برای ذهنه که هر روز باید مرور شود.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D8AED988D8AFD8AA_D8B1D8A7_D8A8D987_D981D986D8A7_D986D8AFD987.jpg

کتابی دیگر از انتشارات کوله پشتی ، کتاب خودت را به فنا نده میباشد که اثر گری جان بیشاب است و توسط حسین گازر ترجمه شده است لازم به ذکر است این کتاب جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز میباشد.

خرید کتاب خودت را به فنا نده

 

 

5- کتاب هنر خوب زندگی کردن

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

این کتاب که به نوعی تکمیل‌کننده‌ی کتاب هنر شفاف اندیشیدن است راجع به ابزارهای ذهنی صحبت می‌کند.
کتاب هنر شفاف اندیشیدن از خطاهای ذهنی که معمولا ما مرتکب آن می‌شویم (به زعم نویسنده) پرده برمی‌دارد.

از نظر این کتاب خوب زندگی کردن یعنی شناخت ذهن و ضعف هاش و در نهایت کنترل کردن اون.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D987D986D8B1_D8AED988D8A8_D8B2D986D8AFDAAFDB8C_DAA9D8B1D8AFD986.jpg

کتاب هنر خوب زندگی کردن اثر رولف دوبلی که در ایران به چاپ هجدهم رسیده است ترجمه عادلی فردوسی پور ، بهزاد توکلی و علی شهروز میباشد که توسط نشر چشمه چاپ شده است . خیلی از افراد اعتقاد دارند بخش اعظمی از فروش این کتاب به واسطه حضور اسم عادل فردوسی پور مجری محبوب برنامه 90 میباشد.

 

خرید کتاب هنر خوب زندگی کردن : متاسفانه این کتاب در حال حاضر موجودی ندارد.

 

6- کتاب تختخوابت را مرتب کن

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

نکته ای که نویسنده در این کتاب به آن تاکید دارد اینه که اگر یکی از سرباز‌ها با تصمیم درستش بتواند در مواقع حساس جان چند نفر را نجات بدهد در واقع نه تنها جان آنها بلکه جان فرزندان آینده آنها و بالتبع جان چند صد نفر دیگر را نجات داده است و شعار دانشگاه نیروی دریایی ویژه آمریکا هم اینه که هر کس از این دانشگاه فارغ التحصیل بشود می‌تواند جهان را تغییر بدهد، این دقیقا همان نکته ای است که در قرآن کریم هم به آن اشاره شده است اگر کسی جان یک نفر را نجات بدهد مانند آن است که جان نسل بشر را نجات داده است.

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که می تواند انگیزه را به زندگی شما برگرداند…انگیزه تغییر دنیا…انگیزه تغییر خود…تمام این کتاب حس وطن پرستی در خود دارد.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D8AAD8AED8AAD8AED988D8A7D8A8D8AA_D8B1D8A7_D985D8B1D8AAD8A8_DAA9D986.jpg

ترجمه پرفروشی دیگر از حسین گازر که باز هم توسط انتشارات کوله پشتی به چاپ رسیده است کتاب تختخوابت را مرتب کن میباشد که راجع به چیز های کوچکی که میتوانند زندگی ات و شاید دنیا را تغییر دهند مثل مرتب کردن تختخواب صحبت میکند این کتاب توسط ژنرال ویلیام اچ مک ریون بازنشسته نیروی دریایی ایالت متحده آمریکا نوشته شده است این کتاب هم یکی از کتاب های پرفروش سال 2017 در نیویورک تایمز میباشد.

خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن

 

7-کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

-این کتاب جوریه که یا عاشقش میشید یا اصلا خوشتون نمیاد. حد وسط نداره.
اگه به انرژِی مثبت و اتفاقات خوب اعتقاد دارید، در کنار تلاش می تونید از این کتاب لذت ببرید.
اما اگه به اینجور کتاب ها اعتقادی ندارید، اصلا سراغش نرید.
من کتاب رو دوست داشتم و ازش حس خوبی گرفتم و نتیجش رو هم در زندگیم دیدم.

-زندگی رو مانند یک بازی می داند و برای موفقیت در این بازی باید قوانین بازی رو یاد بگیریم و عمل کنیم که خانم فلورانس اسکاول شین این قوانین را به ما یاد می دهند
بارها و بارها نیاز به تکرار هست با یک یا دوبار خواندن این کتاب به باورهای عالی مثل نویسنده نمی‌رسیم برای ایجاد باورهای عالی که مد نظر نویسنده کتاب هست باید بسیار تکرار کنیم و عمل کنیم و کوچکترین نشانه ها رو ببینیم که خداوند داره عمل می کنه برای ما.آرام آرام متوجه تغییرات خواهیم شد

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_DA86D987D8A7D8B1_D8A7D8ABD8B1_D8A7D8B2_D981D984D988D8B1D8A7D986D8B3_D8A7D8B3DAA9D8A7D988D984_D8B4DB8CD986.jpg

شاهکار فلورانس اسکاول شین در یک مجموعه با نام چهار اثر از فلورانس اسکاول شین جمع آوری شده است که در واقع 4 جلد کتاب در یک مجموعه فراهم شده است نام کتاب ها به ترتیب 1- بازی زندگی و راه این بازی 2- کلام تو عصای معجزه گر تو است 3- در مخفی توفیق 4- نفوذ کلام میباشد این کتاب توسط ناشر های مختلفی چاپ شده است که یکی از ناشران خوب دراین میان انتشارات پیکان میباشد.

خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

 

8-کتاب جزء از کل

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

– من معمولا آثار کلاسیک میخونم عاشق ادبیات روسیه و آثار داستایوفسکی هستم
در شروع خوانش کتاب کمی مردد بودم که ادامه بدم اما از اواسط کتاب دیدم واقعا ارزش خوندن داره
کتاب مدرن و پرکشش و جذابیه
متن شیوا و روانی هم داره کمتر از یک هفته خوندمش

– شاهکار ! میتونم بگم اولین کتابی بود که منو این همه شیفته خودش کرد داستان بسیار جذاب و گیرا که ادم رو وادار به خوندن میخونه محتوای خسته کننده ای نداره و گاهی غمگین و گاهی کمدیه با خوندن هرقسمت از کتاب بیشتر مشتاق و هیجان زده میشید اگه اهل مطالعه و منطق و علاقمند به فلسفه هستید به شدت پیشنهاد میکنم پشیمون نمیشید ..

– کتاب خوبیه جملات زیبا و تاثیر گذاری توی متن دیده میشه ولی در کل منو خیلی جذب نکرد اواسط کتاب از خوندنش خسته شدم و به سختی تمومش کردم

کتاب جز از کل
کتاب جز از کل

کتاب استیو تولتز جز از کل ترجمه ی پیمان خاکسار میباشد که در رتبه بندی سایت فروشگاه اینترنتی خرید کتاب 24 در جایگاه هشتمین کتاب پرفروش سال قرار گرفته است.

خرید کتاب جز از کل

 

9-کتاب تئوری انتخاب

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

-این کتاب فوق العاده هست و یکی از کتاب هایی هست که هر فردی در طول زندگی حتما باید آن را بخواند. تنها ایراد کتاب به نظرم صفحات کتاب است که خیلی زیاد است و شاید می شد خلاصه تر نوشته شود.

-گلسر تو این کتاب نظریه ی خیلی جالبی رو مطرح میکنه که اگه بتونیم قبولش کنیم و تو زندگیمون بهش عمل کنیم قطعا تغییرات خوبی هم میبینیم.
نثر روان و ساده ای هم داره که خوندنش رو راحت تر میکنه

-فقط میتونم همینقدر در مورد این کتاب بگم که زندگیتون بعد از خوندن این کتاب به دوقسمت قبل و بعد از خوندن این کتاب تقسیم میشه چون نگاهتون به جهان و روابطتون قطعا عوض میشه با مطالعه این کتاب.
نگاه به قیمت بالای اینکتاب نکنید مطمئن باشید که خرید این کتاب هزینه نیست بلکه سرمایه گذاریه.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/DAA9D8AAD8A7D8A8_D8AAD8A6D988D8B1DB8C_D8A7D986D8AAD8AED8A7D8A8.jpg

کتاب درآمدی بر روانشناسی امید با عنوان کوتاه تئوری انتخاب اثر دکتر ویلیام گلسر و ترجمه دکتر علی صاحبی در ایران چاپ شده است و آنقدر پرفروش بوده که به چاپ بیست و سوم رسیده است.

خرید کتاب تئوری انتخاب

 

 

10 – کتاب انسان خردمند

نظرات کوتاه خوانندگان راجع به این کتاب :

– بعضی از قسمتهای کتاب هست که تو رومیخکوب میکنه و بعضی از قسمتهای کتاب هست که تور از جات بلند میکنه ومجبورت میکنه چند قدم راه بری ،نمیتونی با همه ی کتاب موافق باشی و نمیتونی باهمه ی کتاب مخالف باشی،خوندن کتاب راحته ،احتمالا به خاطر ترجمه اش.بعد از خوندن کتاب دوست داری به دنیا واطرافت جور دیگه ای نگاه کنی.امیدوارم بررای خودم این دوست داشتن ادامه دار باشه.

– امروز خوندن این کتاب رو تموم کردم و آرزو میکردم که کاش هیچوقت تمام نشود . ۶۰۰ صفحه ای که مثل برق و باد پایان یافت. من ترجمه ی این کتاب رو خوندم و واقعا ترجمه ی خوبی بود این کتاب از چرخه دوستان متممی بعد از ۷ یا ۸ دوست متممی به دستم رسید و قراره که من هم برای امین آرامش بفرستم.

https://kharidketab24.ir/wp-content/uploads/2019/12/D8A7D986D8B3D8A7D986_D8AED8B1D8AFD985D986D8AF.jpg

کتاب جاودانه انسان خردمند که به بررسی تاریخ مختصر بشر میپردازد توسط یووال نوح هراری و با ترجمه نیک گرگین به چاپ دوازدهم رسید ، این کتاب یکی از بهترین کتاب های این لیست میباشد .

خرید کتاب انسان خردمند

 

 

 

خرید برترین کتاب های سال 1398 در یک پکیج

موجودی این محصول در این زمان صفر میباشد.

 

دریافت کد تخفیف : برای دریافت کد تخفیف خرید این محصول به علت محدودیت در تعداد کد تخفیف ( 1000 عدد)

لطفا در قسمت نظرات این پست اعلام کنید دقایقی بعد برای شما کد تخفیف ارسال میشود.

 

نظرات اعلامی صرفا توسط افراد مختلف مطرح شده و ممکن است در قسمتی از آن سلیقه دخالت داشته باشد و نظر سایت خرید کتاب 24 نسبت به آن کتاب نمیباشد و کاملا به صورت تصادفی انتخاب گردیده است.

قبلی
بهترین کتاب دنیا
بعد
کتاب ملت عشق چطور پرفروش ترین کتاب ایران شد ؟

پست های مرتبط

8 پاسخ به10 کتاب پرفروش ایران در سال 98 + کد تخفیف;

  1. من اینو از انقلاب واسه آبجیم گرفتم که گرونتر هم بود. تا تخفیف خورده بگیریدش!

  2. انسان خردمند رو خوشم نیومد تا نصفه بیشتر نخوندمش دیگه نتونستم تحمل کنم گذاشتمش کنار مطالب قدیمی و تکراری، به درد من که نخورد شاید به درد شما بخوره

نظرتان را بنویسید