خرید کتاب 24 بزرگترین تامین کننده کتاب در ایران

سوالات متداول


برای شفافیت بیشتر این سوالات را طرح کردیم.

 

 

1- آیا تمام کتاب های قابل سفارش در سایت موجود است ؟

به طور کامل خیر ، حجم کتاب های موجود در  انبار  و پخش های زیر مجموعه ما بسیار زیاد است و امکان بروزرسانی لحظه ای وجود ندارد و صرفا سفارشات شما بعد از پرداخت و قطعی شدن ، فورا مورد بررسی قرار میگیرد و ظرف مدت 1 الی 4 روز نتیجه آن اعلام میگردد .

لازم به توضیح بیشتر است ، کتاب هایی که در سایت قابل سفارش است اگر چاپ سال 97 به بعد باشد با احتمال بسیار زیاد موجود است و اگر چاپ سال 97 به قبل و قدیمی باشد بعد از ثبت سفارش شما نیاز به بررسی دارد ، مجددا تاکید میکنیم به علت حجم بالای کتاب ها امکان مشخص بودن موجودی کتاب ها به صورت آنلاین و قبل از خرید  میسر نیست ، یکی از دلایل این است برخی از انگشت شمار مشتریان در گذشته سفارشاتی را اعلام میکردند و ما نیروی خود را به دنبال آن کتاب میفرستادیم و بعد از تامین و خریداری توسط ما ، مشتری از سفارش خود انصراف میداد البته تعداد سفارشات اندکی به این صورت پیش می آمد اما همین موضوع برای ما هزینه های زیادی ایجاد میکرد که در ساختار جدید سایت فقط امکان اعلام موجودی کتاب ها بعد از سفارش و پرداخت میسر است.

 

2- قیمت اعلام شده در سایت ، قیمت نهایی خرید است ؟

با توجه به تغییرات فراوان قیمت های پشت جلد کتاب در ایران ، امکان آپدیت لحظه ای دیگر مانند گذشته میسر نیست فلذا قیمت کتاب هایی که در سایت اعلام میشود همیشه قیمت نهایی نخواهد بود و ممکن است ذر چاپ جدیدش تغییر داشته و در سایت آپدیت نشده باشد این موضوع برای کتاب های قدیمی ( چاپ شده در قبل سال 97 ) بیشتر صدق میکند و معمولا قیمت کتاب های جدید ( چاپ شده در بعد از سال 1397 ) تغییری ندارد.

 

3- اگر کتابی برای سفارش در سایت موجود نبود ، برای سفارش دادن آن چه کنیم ؟

در این وضیعت شما باید از صفحه درخواست کتاب با پرداخت بیعانه ، کتاب خود را سفارش دهید اگر چند درصد کتاب شما بعد از سپری کردن پروسه زمانی تامین نشد ، مبلغ برگشت داده میشود و به هیچ عنوان امکان اعلام موجودی قبل از ثبت سفارش میسر نمیباشد.

 

4- اگر کتاب تامین نشود ، هزینه پرداختی من چه میشود ؟

بعد از اتمام پروسه بررسی تامین کتاب مبلغ پرداختی شما فورا به حساب کاربری شارژ میشود و میتوانید برای خرید های بعدی استفاده کنید و یا  همچنین شما میتوانید از طریق واتساپ یا پیامک درخواست واریز مبلغ به کارت بانکی دهید و این واریز خیلی سریع انجام میشود.

 

5- مدت زمان بررسی کتاب جهت تامین چقدر است ؟

کتاب های چاپ جدید 97 به بعد حداکثر یک هفته و کتاب های چاپ قدیم و قبل 97 حداکثر 2 هفته میباشد.

 

6- تفاوت خرید مستقیم از سایت با خرید فوری کتاب در چیست ؟

در خرید فوری سفارشات شما خارج از صف خرید عادی پردازش میشوند و دارای سرعت بالاتری خواهد بود.

 

7- امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

به دلیل اینکه ما کتاب های درخواستی شما را خریداری میکنیم ، امکان لغو سفارش وجود ندارد.

 

8- تفاوت ارسال عادی با ارسال ویژه در چیست ؟

ارسال عادی ( 4 الی 11 روز بعد از تامین ) حالت پیشنهادی ما و پیشفرض سایت میباشد و حالت ویژه ( 3 الی 7 روز بعد از تامین ) با سرعت بیشتری و از طریق روش های پستی سریع تر انجام میپذیرد  .