خرید کتاب 24 بزرگترین تامین کننده کتاب در ایران

قوانین سایت

قوانین سایت خرید کتاب 24 به شرح زیر میباشد :

 

توجه : با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا رسیدگی به سفارشات از 15 اردیبهشت صورت میپذیرد.

 

1- مسیر تهیه و تامین کتاب مسیر بسیار پر هزینه و دشواری است و ما در خرید کتاب 24 این هزینه را برای شما به حداقل رساندیم و بابت آن مبلغ ناچیزی از شما دریافت شده است لذا خواهشمندیم در این راه صبوری  و همکاری داشته باشید.

2- ما کتاب های خریداری شده شما را ابتدا در انبار و پخش های خود جستجو میکنیم و در صورت عدم موجودی ، آن کتاب را از انبار های سراسر ایران برای شما تامین می کنیم اگر تمام یا بخشی از کتاب های شما یافت نشد موارد تامین شده ارسال میشود و مبلغ کتاب های تامین نشده به حساب اعتباری ( کیف پول ) شما در سایت خرید کتاب 24 برگشت داده میشود و شما میتوانید در خرید بعدی استفاده کنید و یا با ارسال پیام در واتساپ به ما ، مبلغ را برای شما به طور کامل کارت به کارت خواهیم کرد.

3- ممکن است قیمت چاپ جدید یا نسخه جدید کتاب با توجه به تغییرات سریع در سایت بروز نشده باشد ما بعد از تامین قیمت درج شده جدید را به شما اعلام و شما از طریق صفحه پرداخت آنلاین مابتفاوت را پرداخت می نمایید.

4- موجودی کتاب های جدید ( کتاب های چاپ 97 به بعد ) به صورت آنلاین از محل انبار های ما در سراسر کشور میباشد و موجودی کتاب های قدیمی (چاپ قبل از 97 ) در سایت به صورت پیش سفارش میباشد و این یعنی بعد از سفارش شما سایت خرید کتاب 24 اقدام به جستجو و تامین کتاب میکند.

5- حداکثر زمان تامین کتاب های جدید ( کتاب های چاپ 97 به بعد ) 5 روز میباشد و برای کتاب های قدیمی ( کتاب های قبل چاپ 97 ) از 1 تا 5 هفته متغییر میباشد ، چنانچه عجله دارید از سرویس ویژه خرید فوری کتاب ما استفاده کنید چون در این حالت خارج از صف توسط گروه مجزایی سفارش شما بررسی میشود.

6- زمان ارسال کتاب ها بعد از تامین در حالت ارسال عادی 4 الی 11 روز و همچنین در حالت ارسال ویژه 3 الی 7 روز میباشد.

7- با توجه به اینکه ما درصد زیادی از سفارشات و کتاب های شما را از سراسر ایران دقیقا به قیمت پشت جلد خریداری میکنیم امکان لغو سفارش وجود ندارد .

8- در برخی موارد اگر تعداد کتاب های شما از حالت نرمال بیشتر باشد و هزینه پست را برای ما افزایش دهد ، مابتفاوت مبلغ شرکت پست جهت پرداخت به شما اعلام میگردد.

 

از همکاری شما سپاسگذاریم

خرید کتاب 24