خرید کتاب 24 بزرگترین تامین کننده کتاب در ایران

قوانین سایت

0 – در سایت کتاب 24 چند نوع سفارش داریم:

الف ) سفارش کتاب هایی که در سایت موجود است و قیمت دارد.

ارسال عادی : زمان ارسال آنها 4 الی 11 روز میباشد.

ارسال ویژه : زمان ارسال آنها 3 الی 7 روز میباشد.

ب ) سفارش کتاب هایی که ناموجود است یا جهت دریافت آن عجله دارید و از قسمت درخواست فوری ثبت سفارش میکنید
هزینه تامین بابت ثبت این سفارش در حال حاضر 43 هزار تومان میباشد و زمان ارسال آن از نیم ساعت الی 3 روز متغییر است.

ج ) سفارش کتاب هایی که ناموجود است و به رایگان از قسمت درخواست عادی کتاب ثبت سفارش میکنید

هزینه ثبت این سفارش رایگان است و زمان ارسال آنها از 1 روز الی 3 هفته متغییر است.

1– قیمت بعد سفارش تغییر میکند ؟

خیر ، کتابهایی که در سایت ما قیمت داشته و در وضعیت موجود هستند عمدتا تغییر نمیکند اما اگر 1% بعد سفارش و بعد از تامین تغییری داشت با مشتری هماهنگ میگردد در صورت تمایل سفارش نهایی میگردد و در صورت عدم تمایل عودت و سفارش لغو میشود.

اما کتاب هایی که درخواست تامین داده میشود بعد از تامین مشخص و به مشتری اعلام میشود.

2-آیا سفارش هایی که درخواست امین داده میشود قابل کنسلی است ؟

کتاب هایی که در سایت ناموجود است و جهت تامین سفارش میدهید و در قالب درخواست عادی کتاب یا سفارش فوری ثبت میکنید ،  تحت هیچ شرایطی امکان کنسلی ندارد منطقش هم این است چون این سفارشات برخلاف کتاب هایی که در انبار و سایت ما موجود است متعلق به ما نیست و توسط همکاران ما از بازار و یا فروشندگان دیگر به صورت حضوری ابتدا میگردند و بعد یافتن عین همان مبلغ اعلامی به شما خریداری میشود و کتاب تا نهایی سازی سفارش حداکثر تا 3 ماه نزد ما به امانت میماند. ( کارمزد ما در این سفارشات 3 درصد است و آن هم از فروشنده کتاب دریافت میشود و بدین منظور هیچ دخالتی بر قیمت کتاب نداریم )

3- مسیر تهیه و تامین کتاب مسیر بسیار پر هزینه و دشواری است و ما در سایت کتاب 24 این هزینه را برای شما به حداقل رساندیم و بابت آن کارمزد ناچیزی از شما دریافت شده است لذا خواهشمندیم در این راه صبوری  و همکاری داشته باشید.

4- ما کتاب های خریداری شده شما را ابتدا در انبار و پخش های خود جستجو میکنیم و در صورت عدم موجودی ، آن کتاب را از انبار های سراسر ایران برای شما تامین می کنیم اگر تمام یا بخشی از کتاب های شما یافت نشد موارد تامین شده ارسال میشود و مبلغ کتاب های تامین نشده به حساب اعتباری ( کیف پول ) شما در سایت خرید کتاب 24 برگشت داده میشود و شما میتوانید در خرید بعدی استفاده کنید و یا با ارسال پیام در واتساپ به ما ، مبلغ را برای شما به طور عودت خواهیم کرد.

5- با توجه به اینکه ما درصد زیادی از سفارشات و کتاب های شما را از سراسر ایران دقیقا به قیمت پشت جلد خریداری میکنیم امکان لغو سفارش وجود ندارد .

6- در برخی موارد اگر تعداد کتاب های شما از حالت نرمال بیشتر باشد و هزینه پست را برای ما افزایش دهد ، مابتفاوت مبلغ شرکت پست جهت پرداخت به شما اعلام میگردد.

7- با احتمال پایین چند درصد ممکن است کتاب شما بعد از سفارش ناموجود شود این خطا ممکن است در پردازش سفارش و اعلام موجودی از طرف تامین کننده صورت پذیرد و در این شرایط جهت همکاری با شما و به خواست شما میتوانیم چند روزی را جستجو کنیم اگر تامین شد کتاب را تقدیم کنیم در غیراینصورت مبلغ با کسر کارمزد 500 تومانی عودت داده میشود.

 

از همکاری شما سپاسگذاریم

خرید کتاب 24